BURZA HRAČEK

Burza hraček se bude konat před Vánoci.

 

 1. Kontaktujte nás prostřednictvím mcrepik@gmail.com, bude vám přidělen váš osobní kód a pošleme vám formulář na zapsání prodávaných věcí.                   (ke stažení také zde)
 2. Každou z prodávaných věcí pečlivě označte (dbejte na to, aby se kód při prodeji neodlepil – zboží je pak těžko identifikovatelné!) svým kódem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. A17 50,-). Každá prodávaná věc takto získá svůj unikátní kód, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 15,-).
 3. Do popisu zboží ve formuláři napište konkrétní informaci, podle které bude možné zboží identifikovat (např. „plyšový modrý pejsek“ nebo „dřevěné autíčko Ikea, rozkládací“)
 4. Maximální počet prodávaných kusů je omezen na 40 kusů.
 5. Zboží špinavé, poškozené nebo nefunkční je v konkurenci ostatního zboží neprodejné, vyhrazujeme si právo takové zboží odmítnout. Aby se hračky neumazaly při prodeji, můžete je obalit fólií, ceny knížek pište dovnitř měkkou tužkou.
 6. Zboží skládající se z více kusů, které mají být prodány společně, umístěte například do mikrotenového sáčku, nebo obalte potravinovou folií.
 7. Ujistěte se, že nalepený štítek (s kódem, pořadovým číslem a cenou) je dobře přilepen (nejvíce se nám osvědčila širší papírová páska nebo širokou izolepou přelepený štítek). Je potřeba mít na mysli, že zboží se spadlým štítkem je neprodejné.
 8. Všechny věci dát do tašky, a tu označit svým jménem a přiděleným písmenem a spolu s vyplněným formulářem a podepsaným manuálem odnést do herny MC Řepík. Hračky přijímáme  až do dne konání burzy, tj.  12.00 hodin.
 9. Za každý prodávaný kus bude vybrán poplatek 2,- Kč.
 10. Z tržby za prodané zboží vám bude odečteno 15 %.
 11. Nakupovat můžete přijít ve  od 13 do 18 hodin do herny MC Řepík.
 12. Neprodané zboží a peníze za prodej si přijďte vyzvednout v od 8.00 do 12.00.
 13. Neprodané a nevyzvednuté hračky a knížky zůstanou v Řepíkovské herně na hraní pro všechny malé návštěvníky. Peníze vám budou předány po domluvě.