Bazárek oblečení jaro/léto 17.-18.3. 2017

BURZA DĚTSKÉHO OBLEČENÍ V MC ŘEPÍK – JARO 2017

MANUÁL PRO PRODEJCE

1.       Kontaktujte nás prostřednictvím mcrepik@gmail.com, bude vám přiděleno Vaše registrační písmenko

2.       Vytiskněte si formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí a manuál prodejce, který je potřeba podepsat a odevzdat spolu s věcmi na prodej

3.       Každou z prodávaných věcí pečlivě označte (dbejte na to, aby se kód při prodeji neodlepil – zboží je pak těžko identifikovatelné!) svým písmenkem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. A17 50,-). Každá prodávaná věc takto získá svůj unikátní kód, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 15,-)

4.       Do popisu zboží ve formuláři napište konkrétní informaci, podle které bude možné zboží identifikovat (název, značka, velikost, - např. „hnědé kraťasy, NEXT, vel. 86“)

5.       Maximální počet prodávaných kusů je omezen na 40.

6.       Zboží špinavé, poškozené nebo nekompletní je v konkurenci ostatního zboží neprodejné, vyhrazujeme si právo takové zboží odmítnout.

7.       Zboží skládající se z více kusů (např. tepláková souprava), které mají být prodány společně, spojte spínacím špendlíkem.

8.       Ujistěte se, že nalepený štítek (s písmenkem, pořadovým číslem a cenou) je dobře přilepen (nejvíce se nám osvědčila širší papírová páska nebo širokou izolepou přelepený štítek). Je potřeba mít na mysli, že zboží se spadlým štítkem je neprodejné.

9.       Všechny věci dejte do označené tašky nebo pytlety označte jménem a písmenem a spolu s vyplněnými formuláři doneste ve čtvrtek 16. 3. 2017 do MC Řepík. Dopoledne v provozních hodinách MC Řepík (9-12) a odpoledne mezi 15-19 hodinou. 17. 3. již není možné zboží přijímat.

10.   Za každý prodávaný kus bude vybrán poplatek 1,- Kč. Z tržby za prodané zboží vám bude odečteno 15%.

11.   Nakupovat můžete přijít v pátek 17. 3. 2017 v čase 14 -19 hod. a v sobotu 18. 3. v čase 9-19 hod.

12.   Pro vyzvednutí si neprodaného zboží a tržby za prodané zboží je určeno úterý 21. 3.2016 mezi 15:30-17:30 hod. Kapacita MC ŘEPÍK je omezena, POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE (a zároveň nechcete neprodané zboží darovat charitě), NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ K PRODEJI PŘIJMOUT, děkujeme za pochopení

13.   Neprodané a nevyzvednuté věci budou předány na charitu, peníze vám budou předány po domluvě.

14.   Cílem naší dobročinné burzy je umožnit návštěvníkům MC ŘEPÍK výhodně prodat své zboží a současně výhodně nakoupit oblečení pro děti.

 

PRAVIDLA ÚSPĚŠNÉHO BURZOVNÍHO PRODEJCE

  1. PEČLIVĚ SI PROČETL „MANUÁL PRO PRODEJCE NA BURZE“. ROZUMÍ VŠEM INFORMACÍM A PAMATUJE SI JE.
  2. SVÉ ZBOŽÍ OZNAČIL ŠTÍTKEM S UNIKÁTNÍM KÓDEM.
  3. ŠTÍTEK NA ZBOŽÍ PEVNĚ DRŽÍ, JE DOBŘE VIDITELNÝ A ČITELNÝ.
  4. OBLEČENÍ JE PĚKNÉ, ZACHOVALÉ, ČISTÉ.
  5. ÚSPĚŠNÝ PRODEJCE MÁ VKUS.
  6. PŘI OCEŇOVÁNÍ ZBOŽÍ SE DRŽÍ HESLEM: „ZA CO BYCH TO JÁ SÁM KOUPIL, KDYŽ BYCH TO POTŘEBOVAL NEBO BY SE MI TO LÍBILO?“.
  7. SÁM PŘIJDE NAKUPOVAT, ČÍMŽ PODPOŘÍ OSTATNÍ PRODEJCE A PRODEJ JAKO TAKOVÝ.