Bazárek podzim/zima

BURZA OBLEČENÍ A POTŘEB PRO DĚTI V MC ŘEPÍK 

MANUÁL PRO PRODEJCE

 1. Kontaktujte nás prostřednictvím mcrepik@gmail.com, bude vám přidělen váš osobní kód
 1. Vytiskněte si formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí a manuál prodejce, který je potřeba podepsat a odevzdat spolu s věcmi na prodej

(ke stažení zde: BURZA formular.pdf (29123),

BURZA manual prodejce podzim 2016.pdf (73776)

 1. Každou z prodávaných věcí pečlivě označte (dbejte na to, aby se kód při prodeji neodlepil – zboží je pak těžko identifikovatelné!) svým kódem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. A17 50,-). Každá prodávaná věc takto získá svůj unikátní kód, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 15,- )
 1. Do popisu zboží ve formuláři napište konkrétní informaci, podle které bude možné zboží identifikovat (značka, velikost, barva, příp. obrázek - např. „Tričko KR Next modré vel.122“)
 1. Maximální počet prodávaných kusů je omezen na 40, v omezeném množství přijímáme i oblečení pro dospělé (pouze kvalitní a moderní zboží).
 1. Zboží špinavé, flekaté či děravé je v konkurenci ostatního zboží neprodejné, vyhrazujeme si právo takové zboží odmítnout.
 1. Zboží skládající se z více kusů (např. tepláková souprava), které mají být prodány společně, sepněte buď spínacím špendlíkem, nebo sešijte, nelepte kódy na ramínka.
 1. Boty umyjte, svažte, nenoste boty v krabicích, hračky ideálně obalte např. potravinářskou folií.
 1. Nepoužívejte jiné než spínací špendlíky.
 1. Ujistěte se, že nalepený štítek (s kódem, pořadovým číslem a cenou) je dobře přilepen (nejvíce se nám osvědčila širší papírová páska nebo širokou izolepou přelepený štítek), pokud hrozí odlepení, připněte štítek spínacím špendlíkem.

Je potřeba mít na mysli, že zboží se spadlým štítkem je neprodejné..

 1.  U šusťákových materiálů (hladkých, syntetických) je třeba dbát zvýšené pečlivosti při lepení štítků! Dle vlastního uvážení doporučujeme použít spínací špendlíky.
 1. Všechny věci dát do 1-2 pytlů, ty pak označit jménem a písmenem a spolu s vyplněným formulářem a podepsaným manuálem v týdnu

  od 10.10. do 13.10. 2016 v provozních hodinách MC Řepík odnést do herny (doporučujeme odpolední hodiny, v tento týden bude v MC Řepík každé odpoledne někdo přítomen, sledujte web a facebook). 14.10. již není možné zboží přijímat.

 1. Za každý prodávaný kus bude vybrán poplatek 2,- Kč. Z tržby za prodané zboží vám bude odečteno 15%.
 1. Nakupovat můžete přijít v pátek 14. 10. 2016 v čase 14-19 hod. a v sobotu 15. 10. 2016 v čase 9-19 hod.
 1. Pro vyzvednutí si neprodaného zboží a tržby za prodané zboží je určeno úterý 18. 10.2016 mezi 16-18 hod. (v pondělí 17.10. se v MC koná screening noh, nebude tedy možné věci předávat).
  Kapacita MC ŘEPÍK je omezena, POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE (a zároveň nechcete neprodané zboží darovat charitě), NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ K PRODEJI PŘIJMOUT, děkujeme za pochopení

       16. Neprodané a nevyzvednuté věci budou předány na charitu, peníze vám budou předány po domluvě.

 1. Cílem naší dobročinné burzy je umožnit návštěvníkům MC ŘEPÍK výhodně prodat své zboží a současně výhodně nakoupit oblečení „o velikost větší“

 

PRAVIDLA ÚSPĚŠNÉHO BURZOVNÍHO PRODEJCE

 

 1. PEČLIVĚ SI PROČETL „MANUÁL PRO PRODEJCE NA BURZE“. ROZUMÍ VŠEM INFORMACÍM A PAMATUJE SI JE.
 2. SVÉ ZBOŽÍ OZNAČIL ŠTÍTKEM S UNIKÁTNÍM KÓDEM.
 3. ŠTÍTEK NA ZBOŽÍ PEVNĚ DRŽÍ, JE DOBŘE VIDITELNÝ A ČITELNÝ.
 4. OBLEČENÍ JE ČISTÉ, BEZ DĚR, FLEKŮ A ŽMOLKŮ.
 5. ÚSPĚŠNÝ PRODEJCE MÁ VKUS.
 6. PŘI OCEŇOVÁNÍ ZBOŽÍ SE DRŽÍ HESLEM: „ZA CO BYCH TO JÁ SÁM KOUPIL, KDYŽ BYCH TO POTŘEBOVAL NEBO BY SE MI TO LÍBILO?“.
 7. OBLEČENÍ, KTERÉ VYŠLO Z MÓDY, NEBO JE JAKKOLI POŠKOZENÉ, DARUJE NA CHARITU.
 8. SÁM PŘIJDE NAKUPOVAT, ČÍMŽ PODPOŘÍ OSTATNÍ PRODEJCE A PRODEJ JAKO TAKOVÝ.