Burza hraček před Vánoci 2016

BURZA HRAČEK V MC ŘEPÍK 

MANUÁL PRO PRODEJCE

 1. Kontaktujte nás prostřednictvím mcrepik@gmail.com, bude vám přidělen Vaše registrační písmenko
 2. Vytiskněte si formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí a manuál prodejce, který je potřeba podepsat a odevzdat spolu s věcmi na prodej (ke stažení zde: BURZA formular.pdf (29123)BURZA manual prodejce podzim 2016.pdf (73776)
 3. Každou z prodávaných věcí pečlivě označte (dbejte na to, aby se kód při prodeji neodlepil – zboží je pak těžko identifikovatelné!) svým písmenkem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. A17 50,-). Každá prodávaná věc takto získá svůj unikátní kód, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 15,-)
 4. Do popisu zboží ve formuláři napište konkrétní informaci, podle které bude možné zboží identifikovat (název, značka, vhodný věk, - např. „LEGO Duplo Hasičská stanice, určeno pro 2-5 let“)
 5. Maximální počet prodávaných kusů je omezen na 20.
 6. Zboží špinavé, rozbité, nekompletní je v konkurenci ostatního zboží neprodejné, vyhrazujeme si právo takové zboží odmítnout.
 7. Zboží skládající se z více kusů (např. domeček pro panenky s nábytkem), které mají být prodány společně, zabalte do jedné krabice, nebo obalte potravinářskou fólií.
 8. Ujistěte se, že nalepený štítek (s písmenkem, pořadovým číslem a cenou) je dobře přilepen (nejvíce se nám osvědčila širší papírová páska nebo širokou izolepou přelepený štítek). JE potřeba mít na mysli, že zboží se spadlým štítkem je neprodejné..
 9. Všechny věci dát do  tašky nebo krabicety pak označit jménem a písmenem a spolu s vyplněnými formuláři přinést do herny v úterý 15.11. od 15:30-17:30 nebo ve středu 16.11. 15:30-17:30 17.11. již není možné zboží přijímat. 
 10. Za každý prodávaný kus bude vybrán poplatek 1,- Kč. Z tržby za prodané zboží vám bude odečteno 10%.
 11. Nakupovat můžete přijít ve čtvrtek 17. 11. 2016 v čase 9-16 hod.
 12. Pro vyzvednutí si neprodaného zboží a tržby za prodané zboží je určeno úterý 22. 11.2016 mezi 15:30-17:30 hod. Kapacita MC ŘEPÍK je omezena, POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE (a zároveň nechcete neprodané zboží darovat charitě), NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ K PRODEJI PŘIJMOUT, děkujeme za pochopení
 13. Neprodané a nevyzvednuté věci budou předány na charitu, peníze vám budou předány po domluvě.
 14. Cílem naší dobročinné burzy je umožnit návštěvníkům MC ŘEPÍK výhodně prodat své zboží a současně výhodně nakoupit hračky k Vánocům

PRAVIDLA ÚSPĚŠNÉHO BURZOVNÍHO PRODEJCE

 

 1. PEČLIVĚ SI PROČETL „MANUÁL PRO PRODEJCE NA BURZE“. ROZUMÍ VŠEM INFORMACÍM A PAMATUJE SI JE.
 2. SVÉ ZBOŽÍ OZNAČIL ŠTÍTKEM S UNIKÁTNÍM KÓDEM.
 3. ŠTÍTEK NA ZBOŽÍ PEVNĚ DRŽÍ, JE DOBŘE VIDITELNÝ A ČITELNÝ.
 4. HRAČKY JSOU PĚKNÉ, ZACHOVALÉ, FUNKČNÍ, KOMPLETNÍ.
 5. ÚSPĚŠNÝ PRODEJCE MÁ VKUS.
 6. PŘI OCEŇOVÁNÍ ZBOŽÍ SE DRŽÍ HESLEM: „ZA CO BYCH TO JÁ SÁM KOUPIL, KDYŽ BYCH TO POTŘEBOVAL NEBO BY SE MI TO LÍBILO?“.
 7. SÁM PŘIJDE NAKUPOVAT, ČÍMŽ PODPOŘÍ OSTATNÍ PRODEJCE A PRODEJ JAKO TAKOVÝ.