Bazárek podzim/zima 20.-21.10.2017

BURZA DĚTSKÉHO OBLEČENÍ V MC ŘEPÍK – JARO 2017

MANUÁL PRO PRODEJCE

1.       Kontaktujte nás prostřednictvím mcrepik@gmail.com, bude vám přiděleno Vaše registrační písmenko

2.       Vytiskněte si formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí a manuál prodejce, který je potřeba podepsat a odevzdat spolu s věcmi na prodej

3.       Každou z prodávaných věcí pečlivě označte (dbejte na to, aby se kód při prodeji neodlepil – zboží je pak těžko identifikovatelné!) svým písmenkem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. A17 50,-). Každá prodávaná věc takto získá svůj unikátní kód, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 15,-)  Ujistěte se, že nalepený štítek (s písmenkem, pořadovým číslem a cenou) je dobře přilepen (nejvíce se nám osvědčila širší papírová páska nebo širokou izolepou přelepený štítek). Je potřeba mít na mysli, že zboží se spadlým štítkem je neprodejné

Neoznačené věci budou vyřazeny z prodeje.

4.       Do popisu zboží ve formuláři napište konkrétní informaci, podle které bude možné zboží identifikovat (název, značka, velikost, - např. „hnědé kraťasy, NEXT, vel. 86“)

5.       Maximální počet prodávaných kusů je omezen na 40.

6.       Zboží špinavé, poškozené nebo nekompletní je v konkurenci ostatního zboží neprodejné, vyhrazujeme si právo takové zboží při přebírání odmítnout.

7.       Zboží skládající se z více kusů (např. tepláková souprava), které mají být prodány společně, spojte spínacím špendlíkem.8.      

8.       Všechny věci dejte do označené tašky nebo pytlety označte jménem a písmenem a spolu s vyplněnými formuláři doneste ve čtvrtek 19. 10. 2017 mezi 16-19 hodinou do MC Řepík. 

9.   Za každý prodávaný kus bude vybrán poplatek 1,- Kč. Z tržby za prodané zboží vám bude odečteno 15%.

10.   Nakupovat můžete přijít v pátek 20. 10. 2017 v čase 9-19 hod. a v sobotu 21. 10. v čase 9-12 hod.

11.   Pro vyzvednutí si neprodaného zboží a tržby za prodané zboží je určena sobota 21. 10. 2017 mezi 15:30-17:30 hod. V případě, že stihneme zboží připravit dříve, budeme Vás kontaktovat telefonicky. Kapacita MC ŘEPÍK je omezena, POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE (a zároveň nechcete neprodané zboží darovat charitě), NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ K PRODEJI PŘIJMOUT, děkujeme za pochopení

12.   Neprodané a nevyzvednuté věci budou předány na charitu, peníze vám budou předány po domluvě.

13.   Cílem naší dobročinné burzy je umožnit návštěvníkům MC ŘEPÍK výhodně prodat své zboží a současně výhodně nakoupit oblečení pro děti.

 

PRAVIDLA ÚSPĚŠNÉHO BURZOVNÍHO PRODEJCE

  1. PEČLIVĚ SI PROČETL „MANUÁL PRO PRODEJCE NA BURZE“. ROZUMÍ VŠEM INFORMACÍM A PAMATUJE SI JE.
  2. SVÉ ZBOŽÍ OZNAČIL ŠTÍTKEM S UNIKÁTNÍM KÓDEM.
  3. ŠTÍTEK NA ZBOŽÍ PEVNĚ DRŽÍ, JE DOBŘE VIDITELNÝ A ČITELNÝ.
  4. OBLEČENÍ JE PĚKNÉ, ZACHOVALÉ, ČISTÉ.
  5. ÚSPĚŠNÝ PRODEJCE MÁ VKUS.
  6. PŘI OCEŇOVÁNÍ ZBOŽÍ SE DRŽÍ HESLEM: „ZA CO BYCH TO JÁ SÁM KOUPIL, KDYŽ BYCH TO POTŘEBOVAL NEBO BY SE MI TO LÍBILO?“.
  7. SÁM PŘIJDE NAKUPOVAT, ČÍMŽ PODPOŘÍ OSTATNÍ PRODEJCE A PRODEJ JAKO TAKOVÝ.


Více zde: https://mc-repik.webnode.cz/akce-2016-20172/bazarek-obleceni-jaro-leto/