BURZA OBLEČENÍ A POTŘEB PRO DĚTI V MC ŘEPÍK 

MANUÁL PRO PRODEJCE

 1. Kontaktujte nás prostřednictvím mcrepik@gmail.com, bude vám přidělen váš osobní kód

 

 1. Vytiskněte si formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí a manuál prodejce, který je potřeba podepsat a odevzdat spolu s věcmi na prodej

(ke stažení zde formular burza.doc (58368) ,

BURZA manual prodejce jaro 2016.doc (96256)

 1. Každou z prodávaných věcí pečlivě označte (dbejte na to, aby se kód při prodeji neodlepil – zboží je pak těžko identifikovatelné!) svým kódem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou (např. A17 50,-). Každá prodávaná věc takto získá svůj unikátní kód, což umožní přesnou identifikaci při prodeji (nelze přijímat balíčky s označením á 15,- )

 

 1. Do popisu zboží ve formuláři napište konkrétní informaci, podle které bude možné zboží identifikovat (značka, velikost, barva, příp. obrázek - např. „Tričko KR Next modré vel.122“)

 

 1. Maximální počet prodávaných kusů je omezen na 40, v omezeném množství přijímáme i oblečení pro dospělé (pouze kvalitní a moderní zboží).

 

 1. Zboží špinavé, flekaté či děravé je v konkurenci ostatního zboží neprodejné, vyhrazujeme si právo takové zboží odmítnout.

 

 1. Zboží skládající se z více kusů (např. tepláková souprava), které mají být prodány společně, sepněte buď spínacím špendlíkem, nebo sešijte, nelepte kódy na ramínka.

 

 1. Boty umyjte, svažte, nenoste boty v krabicích, hračky ideálně obalte např. potravinářskou folií.

 

 1. Nepoužívejte jiné než spínací špendlíky.

 

 1. Ujistěte se, že nalepený štítek (s kódem, pořadovým číslem a cenou) je dobře přilepen (nejvíce se nám osvědčila širší papírová páska nebo širokou izolepou přelepený štítek), pokud hrozí odlepení, připněte štítek spínacím špendlíkem.

Je potřeba mít na mysli, že zboží se spadlým štítkem je neprodejné..

 

 1.  U šusťákových materiálů (hladkých, syntetických) je třeba dbát zvýšené pečlivosti při lepení štítků! Dle vlastního uvážení doporučujeme použít spínací špendlíky.

 

 1. Všechny věci dát do 1-2 pytlů, ty pak označit jménem a písmenem a spolu s vyplněným formulářem a podepsaným manuálem v týdnu

  od 14. do 18. 3. 2016 v provozních hodinách MC Řepík odnést do herny. 18.3. přijímáme věci nejpozději ve 12.00.

 

 1. Za každý prodávaný kus bude vybrán poplatek 2,- Kč. Z tržby za prodané zboží vám bude odečteno 15%.

 

 1. Nakupovat můžete přijít v pátek 18. 3. 2016 v čase 14-19 hod. a v sobotu 19. 3. 2016 v čase 9-17 hod.

 

 1. Pro vyzvednutí si neprodaného zboží a tržby za prodané zboží je určeno pondělí 21.3.2016 mezi 16-18 hod.
  Kapacita MC ŘEPÍK je omezena, POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT V UVEDENÉM ČASE (a zároveň nechcete neprodané zboží darovat charitě), NEMŮŽEME OD VÁS ZBOŽÍ K PRODEJI PŘIJMOUT, děkujeme za pochopení

 

       16. Neprodané a nevyzvednuté věci budou předány na charitu, peníze vám budou předány po domluvě.

 

 1. Cílem naší dobročinné burzy je umožnit návštěvníkům MC ŘEPÍK výhodně prodat své zboží a současně výhodně nakoupit oblečení „o velikost větší“

 

  

 

PRAVIDLA ÚSPĚŠNÉHO BURZOVNÍHO PRODEJCE

 

 1. PEČLIVĚ SI PROČETL „MANUÁL PRO PRODEJCE NA BURZE“. ROZUMÍ VŠEM INFORMACÍM A PAMATUJE SI JE.
 2. SVÉ ZBOŽÍ OZNAČIL ŠTÍTKEM S UNIKÁTNÍM KÓDEM.
 3. ŠTÍTEK NA ZBOŽÍ PEVNĚ DRŽÍ, JE DOBŘE VIDITELNÝ A ČITELNÝ.
 4. OBLEČENÍ JE ČISTÉ, BEZ DĚR, FLEKŮ A ŽMOLKŮ.
 5. ÚSPĚŠNÝ PRODEJCE MÁ VKUS.
 6. PŘI OCEŇOVÁNÍ ZBOŽÍ SE DRŽÍ HESLEM: „ZA CO BYCH TO JÁ SÁM KOUPIL, KDYŽ BYCH TO POTŘEBOVAL NEBO BY SE MI TO LÍBILO?“.
 7. OBLEČENÍ, KTERÉ VYŠLO Z MÓDY, NEBO JE JAKKOLI POŠKOZENÉ, DARUJE NA CHARITU.
 8. SÁM PŘIJDE NAKUPOVAT, ČÍMŽ PODPOŘÍ OSTATNÍ PRODEJCE A PRODEJ JAKO TAKOVÝ.

 

Děkujeme kolegyním z Nové trojky za velkou inspiraci :)

 

BAZÁREK

Záznamy: 1 - 1 ze 5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

AKCE 2015/2016

INDIÁNSKÉ LÉTO

Celý příští týden bude v Řepíku probíhat "příměstský tábor" pro naše nejmenší prťátka. Všechny přihlášené děti můžou se svým místem počítat, během zítřka dostanete ještě potvrzení emailem. Těší se na vás lektorky ze školiček

Závěrečné setkání v lesoparku

Blíží se konec školního roku, pravidelný program Řepíku poběží ještě celý příští týden a potom nás čekají 2 měsíce prázdnin. Přijďte se s námi rozloučit v pondělí 27. června od 16.00 do lesoparku, uděláme si ohýnek, opečeme buřtíky a zazpívame si s kytarou. Jste všichni srdečně zváni, místo konání...

Pracujeme na mateřské

Co můžeme dělat při dětech? Jak si zorganizovat čas? Kde najít energii a jak zajistit hlídání? Přijďte si s námi popovídat.

Bazárek pro Madlenku

Zveme vás na tradiční Bazárek pro Madlenku, který pomáhá Madlence Vítečkové, dcerce naší Kačky. Více informací najdete zde

Divadlo O Koblížkovi

Opět přijede oblíbený Sváťa a jeho kouzelné dividlo. Pohádka je vhodná i pro nejmenší děti cca od 1 roku. Pro všechny diváky je tohle představení zdarma jako dárek od nás a Městské části Praha 17 k Mazinárodnímu dni dětí!

Veselé putování do Sobína

Tradiční jarní pochod pro celou rodinu. Na místě i po cestě zábavné úkoly pro nejmenší.

Malování keramiky v Dejvicích

Zveme vás na společné malování na keramiku v dejvické kavárně Vypálené koťátko. Každý platí za svůj výrobek a svou útratu zvlášť plus poplatek za barvy - čím víc nás bude, tím nižší poplatek se platí. Více informací na webu kavárny.

Pojďte s námi za zvířátky

Ve čtvrtek 5. května se půjdeme opět podívat za zvířátky na Břevnovský statek. Sraz v 15.45 před Břevnovským klášterem (tram. 22, 25) nebo v 16.00 přímo před statkem. Přijďte v hojném počtu a přineste zvířátkům něco dobrého.

Burza hraček a dětských knížek

Jarní burza hraček se koná 12. května - zároveň s Hand-Made bazarem, tak přijďte nakupovat. Pokud chcte prodávat, napište nám na email mcrepik@gmail.com o přidělení prodejního kódu.

Jak vychovávat chlapce a nepřijít při tom o rozum

Opět se můžete hlásit na oblíbený seminář "Jak vychovávat chlapce a nepřijít při tom o rozum". Tentokrát máme dva termíny - jeden pro rodiče chlapců do 6 let a druhý pro rodiče starších chlapců.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>