Vítejte na stránkách MC Řepík, budeme se na Vás těšit i naživo u nás v herně.

Pravidelný program je otevřený, hlásit se předem nemusíte, stačí přijít :) 

Výjimkou je školička

UPOZORNĚNÍ PRO DRŽITELE PERMANENTEK - PLATOST VYPRŠÍ 30.6.2019
 

Prosíme všechny, kdo nás kontaktujete, každý e-mail či telefonát bereme vážně a snažíme se reagovat co nejdříve, ale jsme mámy od dětí (ačkoli na rodičovské "dovolené") a času nemáme každý den tolik, abychom pokaždé stihly přečíst všechny vzkazy. Proto prosíme, vždy nám dejte trochu času, než odpovíme. Jakmile nás naše děti, manželé a domácnosti nechají, budeme vašim vzkazům věnovat pozornost.

Děkujeme za pochopení Eliška (máma 2 synů), Olí (máma 2 dcer), Zuzka (máma 1 dcery, již pracující) a Zuzka (máma 3 kluků).

VÝZVA MAMINKÁM!!!

Milé maminky, pořád nás je málo. Uvítáme i jednorázovou pomoc maminek při akcích pořádaných MC Řepík. Prosíme, přijďte mezi nás a přidejte se k nám. DĚKUJEME

 
 
  

 

Kdy máme zavřeno:

22.5. není Volná herna

AKCE 2018/2019

Kurz líčení

Kurz líčení se sympatickou Martinou.

Nová práce v novém roce

Vyzkoušejte si personální pohovor nanečisto s personalistkou u nás. ZDARMA, ale přihlaste se předem, viz.info v plakátu.

Mýdlový workshop

Přijďte si vyrobit hezké dárečky pro babičky nebo maminky :)

Prednaska o rakovine prsu

Vylecene pacientky prijdou povidat o tom, co prozili, naucite se, jak si provest dulezite samovysetreni. Prednaska je zdarma.

Kurz první pomoci

Skvělý seminář pro rodice tech nejmensich i pro nastávající. Dozvíte se, jak reagovat v beznych situacich, ktere doma mohou s detmi nastat. Prihlaseni nutne predem na e-mail apechackova@fitmami.cz

NOVINKA - Italština v Řepíku

Italština pro každého!

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a vyberte akci, na kterou se hlásíte.