Mateřské centrum Řepík je zde pro vás!

 

Každý rodič ví, jak důležité je mít prostor, kde se dá ve volném čase „vypnout“ - pohodové místo, kde si dítě může bezpečně pohrát se stejně starými kamarády, zatímco maminky a tatínkové potkají ostatní rodiče, popovídají si a vymění si cenné zkušenosti.

Mateřské centrum Řepík ale nabízí ještě víc. V jeho pestrém programu najdete širokou škálu kurzů a aktivit. V dopoledních hodinách probíhají kroužky pro děti do 3 let s rodiči nebo i bez nich, jako jsou například Hrátky. Odpolední program je určený i starším dětem, jejich rodičům a prarodičům. Také je možné navštívit různé přednášky a semináře, či zábavné a zajímavé workshopy.

 

Pohodovou atmosféru i veškeré činnosti nezbytné pro chod MC Řepík zajišťují za finanční pomoci MČ Praha 17 dobrovolníci z řad rodičů, kteří se rozhodli trávit volný čas se svými dětmi aktivně a ve společnosti ostatních maminek, tatínků a jejich dětí, tedy vás. A tak by byla škoda, nedozvědět se více.

Podrobnější informace o naší činnosti najdete také na našem facebooku MaterskeCentrumREPIK nebo nám můžete napsat e-mail na mcrepik@gmail.com. A kdo ví, třeba vás náš spolek zaujme natolik, že se budete chtít zapojit i do jeho fungování. Byli bychom za to velice rádi.

 

Těšíme se na vás!

Mateřské centrum Řepík

 

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ