Mateřské centrum Řepík je zde pro vás!

 

Naše matřeské centrum je součástí Sítě mateřských center a jako takové se snaží zajišťovat bezpečný prostror pro trávení volného času celé rodiny. V dopoledních hodinách můžete navštěvovat kurzy pro děti do 3 let s rodiči nebo bez nich, v odpoledních hodinách je program určený většinou starším dětem, rodičům a prarodičům. Stejně tak všech nepravidelných akcí, které mateřské centrum pořádá se může aktivně zúčastnit celá rodina.

 

Většina našich lektorek pracuje pro vás dobrovolně, ve svém volném čase, který jsme se rozhodly trávit se svými dětmi aktivně a ve společnosti ostatních maminek a jejich dět, tedy vás. Berte nás prosím jako jednu z vás, nebojte se po domluvě samy zapojovat do fungování mateřského centra, nebo konkrétní lekce. Umíte hrát na klavír? Nestyďte se a řekněte to lektorce, pokud sama hrát neumí, jistě bude ráda za zpestření hodiny. Máte doma hromadu lahviček od přesnídávek, nebo vyřazené hračky? Řekněte to lektorce a jistě se domluvíte na upotřebení. Jsme tu pro vás, ale fungujeme jako dobrovolný spolek a budeme rádi za jakoukoliv pomoc z vaší strany. 

 

Věříme, že si vyberete z našeho programu na letošní rok a budete k nám chodit pravidelně, nebo třeba jen na nepravidelné akce. Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám, nebo nás přijďte navštívit v době pravidelného programu.

 

Těšíme se na vás!

Mateřské centrum Řepík

 

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ