Školička pro děti od 2 let

 

Vzhledem k velkému zájmu o hlídání dětí v dopoledních hodinách jsme rozšířili Školičku bez rodičů na 3 dny v týdnu. Využívat můžete jeden den nebo všechny tři podle vašich potřeb.

 

Naše školička je určena dětem od dvou let a měla by sloužit jako plynulý a klidný přechod mezi mateřskou náručí a velkou školkou. Pro dítě kolem 2 let je jednodušší zvyknout si a socializovat se v menším kolektivu. Navíc má, stejně jako maminka, možnost si na vzájemné odloučení zvykat postupně, než kdyby nastoupilo do "velké školky" rovnou na celý den a v pozdějším věku.

 

Děti jsou v malém kolektivu, v jeden den jich do školičky chodí maximálně 12. Zakládáme si na vstřícném a individuálním přístupu, lektorky mají v tomto počtu možnost se dětem důkladně věnovat a porozumět jejich potřebám.

 

Nejde o žádný hlídací koutek, jak by si někdo mohl myslet. Každý den mají děti záživný a veselý program - hrají si, zpívají, tancují, ale i vyrábí a tvoří - a k tomu si vždy užijí spoustu zábavy s kamarády. Pokud počasí přeje, je pro děti připraven také program na přilehlé zahradě. Děti jsou podporovány v tom, aby rozvíjely svou kreativitu a v bezpečném, domácím prostředí mají spoustu nových podnětů, které mohou pomáhat rozvíjet jejich dovednosti a zejména spolupráci s ostatními dětmi.

 

Pro přihlášení do školičky, nebo pro více informací pište prosím na mcrepik@gmail.com.

 

Co s sebou: bačkůrky na přezutí, malou svačinku a pití, na sebe obyčejné věci (malujeme, vyrábíme, je možné, že se ušpiníme)

 

Prosíme choďte včas (klidně 15 minut předem), aby děti měly čas se s vámi rozloučit, abyste si snámi mohli popovídat a abychom tu začátek neměli uplakaný. Stejně tak po skončení vyzvedávejte děti včas, už se na vás moc těší.

 

Pondělí 8.30-12.30, lektorky Monča Vodičková, Katka Vítečková

Středa 8.30-12.30, lektorky Martina Urbanová, Monča Vodičková

Pátek 8.30-12.30, lektorky Monča Vodičková, Zuzka Brázdová

 

Cena: 250,- Kč